Jak wszyscy wiemy, współczesne samochody produkowane są w oparciu o najnowocześniejsze osiągnięcia techniki. Diagnostyka takich samochodów bez odpowiedniego oprzyrządowania i oprogramowania, bez odpowiednich urządzeń diagnostycznych oraz bez odpowiednio przeszkolonego personelu jest praktycznie niemożliwa. Auto - Wit Kujach jako Dealer FIATA posiada dostęp do wszystkich instrukcji, schematów oraz do informacji dotyczących procesu technologicznego w produkcji danego samochodu, jest w stanie precyzyjnie zdiagnozować i usunąć każdą powstałą usterkę.

Dokonujemy profesjonalnych napraw serwisowych, lakierniczych i blacharskich wszystkich marek, również w systemie bezgotówkowym. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę oddzielnie dla każdej profesji i nowocześnie wyposażone stanowiska pracy.

Zapewniamy Klientom serwisu pełną kontrolę kosztów dokonywanych napraw. Na życzenie Klient otrzymuje kosztorys przewidywanych napraw i dopiero po jego akceptacji serwis przystępuje do działania. Dokonanie napraw nie wykazanych wcześniej w kosztorysie wymaga dodatkowej zgody Klienta.

Współpracujemy z wiodącymi firmami ubezpieczeniowymi. Klienci GENERALI TU S.A. i BENEFIA TUM S.A.. mogą u nas dokonać zgłoszenia szkody.

Udzielamy rocznej gwarancji na dokonane w naszym serwisie naprawy.

W trakcie naprawy możecie Państwo odpocząć przy kawie, gorącej czekoladzie lub smacznym czerwonym barszczu czytając aktualną prasę. W przypadku, gdy naprawa Państwa samochodu będzie trwała dłużej, możecie Państwo skorzystać z samochodu zastępczego